Náš tým

Dvořáčková Andrea
Ředitelka RE/MAX Akademie
Vystudovala Vysokou školu podnikání, obor Podnikání a management v obchodu a ve službách. 18 let pracovala v automobilovém průmyslu, z toho 11 let na pozici manažera vzdělávání dealerské sítě, kdy měla na starosti rozvoj sítě z pohledu vzdělávání a zároveň lektorovala produktová školení. Od roku 2014 řídí RE/MAX Akademii s cílem zvýšit systematickým vzděláváním profesionalitu nejen sítě RE/MAX a kultivovat tak realitní trh. Je zodpovědná za celkovou strategii RE/MAX Akademie, koncepty kurzů a jejich realizaci.
Jarošová Milena
Koordinátor vzdělávání
Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor podniková ekonomika, s vedlejší specializací personalistika. Ve vzdělávání se pohybuje od roku 1999. V telekomunikacích měla zodpovědnost za školení pro oddělení prodeje a péče o zákazníky a zároveň pracovala jako školitelka. V plynárenském oboru organizovala školení a odborné konference a spolupracovala na vývoji elektronických nástrojů pro vzdělávání. V rámci RE/MAX Akademie má na starosti organizaci a koordinaci školení, spravuje registrační systém, je odpovědná za komunikaci s pobočkami a dodavateli.
Bojnanská Martina
Lektorka
Po ročnom „tápaní“ v malej garážovej realitke svoju kariéru odštartovala v RE/MAX v roku 2010. Na svojej RE/MAX ceste pôsobila ako maklérka a určitú etapu aj ako riaditeľka kancelárie. V roku 2011 sa začala venovať aj školeniu maklérov a venuje sa mu dodnes. Snaží sa odovzdať začínajúcim maklérom čo najviac praktických skúseností, aby pomohla novým remaxákov čo najskôr a najefektívnejšie „naštartovať“ ich vlastný biznis.
Božíková Eva
Lektorka
Již na střední i vysoké škole se věnovala přednášení. V roce 2005 spojila svůj profesní život se společností RE/MAX. Nejdříve pracovala na centrále na pozici Training & Quality Specialist, o pár let později jako asistentka makléře, dnes jako vedoucí franšízanta v kanceláři RE/MAX Ambassador. Své bohaté zkušenosti s přednášením a lektorováním, i vystudované pedagogické minimum, se rozhodla zúročit i v rámci sítě RE/MAX. V roce 2013 se stala jednou z lektorek školení pro makléře Power Start, kde předává novým makléřům informace o principech a hodnotách společnosti RE/MAX a napomáhá jim s jejich vstupem do realitního světa.
Bystroňová Ivana
Lektorka
Svou pracovní kariéru zaměřila na obchod. V síťovém prodeji nebo v kreativním prostředí rádia, v bance, při práci makléře i ve vedení realitní kanceláře, vždy pracovala s lidmi. Mnoho let se věnuje svému osobnímu rozvoji, vstřebává témata, která podporují duchovní růst a inspiraci, soulad a harmonii. Velkou radost a naplnění jí přináší každý den, kdy může školit. Zaměřuje se na tréninky telefonování, osobnostní typologie nebo překonávání námitek. V rámci RE/MAX Akademie lektoruje kurzy Power Start, Realitní profesionál a Jak překonat každou námitku.
Crha Vladan
Lektor
18 let zkušeností v digitálním marketingu, PR, managementu a public affairs. Senior Consultant, New Business a Corporate Comms @AMI Communications, Managing Director @AMI Digital. Dříve působil jako Marketing a Investor Relations Director @Fortuna Group a Group Communications Director @Vodafone.
Čermák Jan
Lektor
Oblasti IT se věnuje více než 15 let, a to nejdříve v prostředí malých firem, poté i velkých korporací. Od roku 2016 působí jako nezávislý IT analytik, a od stejného roku spolupracuje mimo jiné i se sítí RE/MAX. Během svých školení se zaměřuje na využití moderních technologií a systémů v každodenní praxi. Mimo práce ho baví cestování a veškeré outdoorové aktivity s rodinou.
Argalášová Barbora
Lektorka
Začínala ako tréner outdoorových tréningov, prednášala na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Soft skills trénuje od roku 2001 a je tiež certifikovaným koučom. V roku 2006 začala pracovať ako manažérka predaja, kde priamo obchodovala s VIP klientmi. Od roku 2008 spolupracuje so spoločnosťou RE/MAX ako tréner, zároveň spolupracuje intenzívne na rozvoji kancelárií formou konzultácií.
Fišerová Zuzana
Lektorka
Svou lektorskou činnost pro RE/MAX zahájila na začátku roku 2016. Má 15ti letou praxi v marketingu a za tuto dobu se zabývala marketingem např. pro SUZUKI nebo jednu ze stavebních spořitelen. V roce 2015 opustila korporátní svět a začala se na volné noze zabývat online marketingem. Ve svých kurzech online marketingu se zaměřuje hlavně na Facebook a jeho praktické využití. Na kurzech se naučíte a vyzkoušíte jak využívat a používat vše, co Facebook nabízí a další možnosti online propagace.
Franta Jaroslav
Lektor
Má zkušenosti ze strategického plánování a realizace komunikačních kampaní pro desítky českých zadavatelů i nadnárodních korporací v marketingové agentuře, kde si osvojil širokou paletu marketingových nástrojů a vyzkoušel téměř vše od on-line kampaní až po televizní reklamu. Své dlouholeté zkušenosti z oblasti marketingu zúročuje od roku 2016 v LMC, kde se zaměřuje na HR marketing, tvorbu kariérních stránek a personálních kampaní.
Herain Miroslav
Lektor
Má středoškolské vzdělání technického směru. 15let pracoval v oblasti IT (SW development a IT services, na pozicích středního a top managementu. Pro RE/MAX pracuje od roku 2010 se zaměřením na B2B segment a nemovitosti pro podnikání. Získal certifikát Interní auditor pro ISO 9001:2008 a 14001:2004 a CRM ISO. Je majitelem kanceláře RE/MAX Comercial Group ČR a managing partner ve společnosti THE RE/MAX COLLECTION PLATINU ČR. Dále působí jako mentor a interní konzultant obchodníků vybraných kanceláří sítě RE/MAX a jako lektor kurzů RE/MAX Akademie Přípravný kurz na certifikaci CRM ISO, Developer I. a Developer II.
Holubová Václava
Lektorka
V realitách podniká již od roku 2005. O rok později nastoupila jako makléřka do sítě RE/MAX. Během roku patřila mezi nejlepší makléře kanceláře, stala se mentorem a našla smysl své práce v předávání zkušeností nováčkům. Již několik let působí jako lektor RE/MAX Akademie. Nejdříve v programu Succed, později v programu Realitní profesionál 1. Celkem prošlo jejími tréninky téměř 300 makléřů. Po celou dobu v síti RE/MAX pracuje jako aktivní makléř, aby si byla jistá, že to co učí, stále funguje, a k tomu navíc řídí 2 kanceláře RE/MAX Vision a RE/MAX Vision 2.
Janoušková Olga
Lektorka
Vystudovala vysokou školu, ale v úplně jiném oboru, než v tom, kterému se již 25 let prakticky věnuje. Pod hlavičkou RE/MAX podniká již téměř deset let, z toho jeden rok jako realitní makléř, posléze jako majitel kanceláří. Vzhledem k předchozím zkušenostem, ať už jako tisková mluvčí ministra stavebnictví či asistentka generálního ředitele velké stavební firmy nebo podnikatelka v oboru přípravy staveb, developerských projektů i jako místostarostka obce získala řadu teoretických i praktických zkušeností z problematiky, která je náplní školení Developer I. Tento kurz školí v rámci RE/MAX již více jak sedm let a za tuto dobu jím prošly desítky makléřů RE/MAX zajímajících se o příslušnou problematiku.
Bendík Jiří
Lektor
Po střední škole působil 8 let jako projektový manažer velkých stavebních projektů, kde se podílel na stavbách mnoha obchodních či administrativních center. Vždy ho to ovšem táhlo k online řešení a tak se rozhodl osamostatnit a vydat se touto cestou. Dnes spravuje kampaně pro klienty v 6ti zemích a má kompletní certifikaci přímo od Google a to jak na AdWords, tak Analytics. V RE/MAX školí online marketing a pomáhá kancelářím s PPC kampaněmi a optimalizací webů.
Kabátek Aleš
Lektor
Managing Partner společnosti SMARTER. Profesí sociolog s bohatou manažerskou praxí. Vede tréninky v oblasti managementu, ve kterých spojuje „tvrdé“ a „měkké“ dovednosti. Metodicky připravuje AC a DC a je jejich hodnotitelem. Dvacetileté zkušenosti lektora využívá při tréninku lektorů. Koučuje vrcholové manažery v českých, slovenských i nadnárodních firmách (PwC, Deloitte, Baumax, Škoda Auto, Čepro, Rodamco aj. Je publikačně činný (VŠ skripta sociologie, publikace Obchodní a manažerská prezentace, Grada 2010 aj.).
Kabátek Tomáš
Lektor
Vystudovaný sociolog, který zajišťuje společnosti SMARTER podporu v oblasti výzkumu a průzkumu trhu. Specializuje se na simulační manažerské tréninky MBT, v jejichž rámci využívá rozsáhlé zkušenosti, které získal v rámci komplexních auditů u řádově stovek firem, jakož i manažerské zkušenosti z vedení vlastní firmy. V rámci tréninků finančního řízení úspěšně realizoval tréninky pro společnosti: Mazda ČR a SK, Billa, Čeps, Enteria, Linet, Reiffeisen stavební spořitelna, Lukoil a další.
Kiššová Nikol
Lektorka
Podniká v realitním oboru od roku 2003, kdy začínala jako realitní makléřka v Praze. Pak si založila vlastní kancelář v Kolíně a od roku 2008 je spolumajitelkou tří kanceláří RE/MAXu v Kolíně v Nymburce a v Čáslavi. Kancelář RE/MAX High Way v Kolíně patří dlouhodobě mezi nejlepší kanceláře RE/MAX v ČR. Je certifikovaným makléřem dle normy ČSN EN ISO/IEC 17024 a v současné době školí a vede lidi v realitním oboru k finanční svobodě a úspěchu. Nejen svoje, ale i makléře z ostatních kanceláří a to prostřednictvím tréninku dovedností Realitní profesionál 1.
Kunovská Monika
Lektorka
Vystudovala stavební fakultu na ČVUT. Pracuje jako projektový manažer v developerské společnosti zabývající se výstavbou nových rezidenčních a komerčních nemovitostí v hodnotách nad 100 mil. Kč. Dále je členem expertního týmu, který se specializuje na zpracování studií využitelnosti, jak rezidenčních, tak větších komerčních nemovitostí. V rámci těchto studií vyhodnocuje stávající využitelnost nemovitostí a navrhuje nové využití ve variantách dle charakteru nemovitosti, lokality a podmínek územního plánu včetně rozpočtů a vyhodnocení celkové ekonomické návratnosti a doporučení následných kroků. Pro RE/MAX vede seminář Developer II, jehož tématem je vyhodnocení reálného budoucího využití větších nemovitostí, především objektů, jejichž stávající využití není efektivní.
Lorenc Jakub
Lektor
6 let zkušeností v digitálním marketingu. Specializace - Sociální sítě, online krizová komunikace, community management, tvorba obsahu, akvizice nových klientů, výkonnostní marketing, copywriting. Aktuálně Head of Social Media, Account Manager @AMI Digital, Mentor and Consultant @IMPACT Hub Praha.
Marvanová Dagmar
Lektorka
Absolvovala Fakultua stavební ČVUT Praha, obor ekonomika řízení stavebnictví. V praxi prošla od učitelky Odborného stavebního učiliště Jarov - předmět ekonomika ve stavebnictví přes funkci mistra a stavbyvedoucí ve Stavebním závodu spojů až zakotvila u projekční a inženýrské činnosti ve stavebnictví. Díky dalšímu vzdělávání byla jmenována soudním znalcem z oboru Ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací Oceňování nemovitostí a najdeme ji v seznamu autorizovaných inženýrů v oboru Pozemní stavby. Od roku 2013 vede pro RE/MAX Akademii kurzy Oceňování nemovitostí a Stavební minimum.
Mašková Alena
Lektorka
Kariéru v RE/MAX nastartovala již v roce 2006. Na své remaxácké cestě působila jako makléř, manažer i majitel kanceláře. Díky svým zkušenostem z realitního světa se vedle byznysu začala věnovat roku 2008 také lektorování. Cílovou skupinou se stali realitní makléři a ti jsou dodnes Aleninou vášní, stejně jako vzdělávání sebe sama i ostatních. Dnes patří mezi její hlavní aktivity kurzy Power Start a Sales Power by Tom Ferry. Školí a trénuje makléře tak, aby je to bavilo, a aby si z tréninku odnesli motivaci a konkrétní nové dovednosti. 
Mičová Zuzana
Lektorka
V sieti RE/MAX pracuje od roku 2009. Nehnuteľnosti sú jej zákonitá voľba po predchádzajúcich skúsenostiach – pracovala na bankovom oddelení vymáhania pohľadávok z hypoték. Od roku 2010 vedie a dnes už aj vlastní jednu z úspešných bratislavských kancelárii RE/MAX Diamond. Od roku 2011 svoje nadšenie a vedomosti z tohto odvetvia podnikania posúva ako školiteľ a tréner maklérom. Teší sa z prvenstva oficiálneho certifikátu ISO, pretože skúšky urobila ako prvá maklérka na Slovensku.
Musil Michal
Lektor
Michal 7 let spolupracuje s firmou GrowJOB, kde vede pražskou pobočku a byl u startu úspěšného projektu Konec Prokrastinace. Vymyslet koncepční trénink Akademie Prodeje 2.0, který ukazuje nový pohled na prodej – jak prodávat, ale zároveň „neprodávat. Pomáhá s vedením a rozvojem obchodního týmu v GrowJOB Institut a reklamní agentuře Attack Promotion. Dlouhodobě se orientuje na téma prodeje, osobního rozvoje a leadershipu. S tím pomáhá ve firmách jako je CPI, Colliers, Air Bank, KPMG a další.
Olbrich Tomáš
Lektor
Po absolvování gymnázia, zaměřeného na přírodní vědy, studoval Stavební fakultu ČVUT. Až do roku 2010 se profesně věnoval marketingu a marketingové komunikaci jako člen top managementu velkých nadnárodních i národních korporací. V roce 2010 se stal majitelem kanceláře RE/MAX Drive. Kromě řízení své kanceláře a vedení makléřů se věnuje aktivní makléřské činnosti. Za dobu svého působení v síti RE/MAX získal 2x titul „Makléř měsíce“, 1x „Makléř roku – region Čechy“, je členem „Top Clubu RE/MAX Platinum“.
Ort Petr
Lektor
Oceňování nemovitostí se věnuje více než 25 let. Profesní zkušenosti získal ve znaleckém ústavu Komerční banky a zejména ve světově největším znaleckém ústavu American Appraisal, ltd. naposledy na pozici viceprezidenta a výkonného ředitele pro Českou republiku. Od roku 2008 je vedoucím autorem Cenové mapy České republiky. Přednáší na vysokých školách, vede sekci znalectví Certifikačního orgánu 3022. Je autorem 30 publikací z oboru oceňování majetku. V současné době vede vlastní znaleckou kancelář ORTAGON.
Pilbauer Zdeněk
Lektor
Vystudoval FTVS Univerzity Karlovy, je certifikovaným makléřem ISO a garantem rekvalifikačního kurzu Realitní makléř, spoluautorem projektu Certifikace realitních makléřů a členem programové komise a zkoušejícím České společnosti pro jakost.
Svobodová Lucie
Lektorka
Vystudovala Vysokou školu zemědělskou. Fotografování se začala věnovat až později. S cílem zdokonalit se ve svém koníčku absolvovala několik fotografických kurzů. A že to mělo smysl dokazuje získání mnoha ocenění, většinou v českých soutěžích, ale i v mezinárodní konkurenci. Její fotografie byly součástí řady individuálních i společných výstav. Z těch největších lze zmínit např. Czech Press Photo nebo Praha fotografická. Fotografování nemovitostí se začala blíže věnovat v roce 2006 s nástupem do sítě RE/MAX. Své zkušenosti z fotografování a realitního oboru předává prostřednictvím kurzů fotografování pro makléře již od roku 2011 a je ochotná v této oblasti pomoci i mimo semináře.
Tranová Šárka
Lektorka
Vystudovala Vysokou školu aplikovaného práva v Brně. V realitách působí více jak 12 let na pozicích realitní makléř, manažer kvality a oblastní manažer. Třetím rokem působí v síti RE/MAX, nově v kanceláři Ambassador na pozici realitní makléř. Má bohaté zkušenosti v lektorské činnosti - motivace makléřů, vedení týmů, realitní procesy, náběrový trénink, daňová problematika ve vztahu k nemovitostem a práce v terénu. Prioritně se však zabývá realitní činností  a proto může být přínosem pro mnohé makléře zejména v praktické oblasti. Makléři, kteří absolvovali její školení, oceňují nejen praktické znalosti a dlouholeté zkušenosti, ale i lidský přístup, empatii a pochopení s dávkou motivace.
Vyhnánková Eliška
Lektorka
Živí se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Nabízí poradenství a odborně vedená školení využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu  pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se mimo jiné starala o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí a školila. Pravidelně přednáší a publikuje na odborných serverech (TyInternety, Lupa, Mediaguru). Rozesílá také populární emailové aktuality ze světa sociálních médií, které v tuto chvíli odebírá více jak 800 zájemců.