Náš tým

Dvořáčková Andrea
Ředitelka RE/MAX Akademie
Vystudovala Vysokou školu podnikání, obor Podnikání a management v obchodu a ve službách. 18 let pracovala v automobilovém průmyslu, z toho 11 let na pozici manažera vzdělávání dealerské sítě, kdy měla na starosti rozvoj sítě z pohledu vzdělávání a zároveň lektorovala produktová školení. Od roku 2014 řídí RE/MAX Akademii s cílem zvýšit systematickým vzděláváním profesionalitu nejen sítě RE/MAX a kultivovat tak realitní trh. Je zodpovědná za celkovou strategii RE/MAX Akademie, koncepty kurzů a jejich realizaci.
Jarošová Milena
Koordinátor vzdělávání
Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor podniková ekonomika, s vedlejší specializací personalistika. Ve vzdělávání se pohybuje od roku 1999. V telekomunikacích měla zodpovědnost za školení pro oddělení prodeje a péče o zákazníky a zároveň pracovala jako školitelka. V plynárenském oboru organizovala školení a odborné konference a spolupracovala na vývoji elektronických nástrojů pro vzdělávání. V rámci RE/MAX Akademie má na starosti organizaci a koordinaci školení, spravuje registrační systém, je odpovědná za komunikaci s pobočkami a dodavateli.
Božíková Eva
Lektorka
Již na střední i vysoké škole se věnovala přednášení. V roce 2005 spojila svůj profesní život se společností RE/MAX. Nejdříve pracovala na centrále na pozici Training & Quality Specialist, o pár let později jako asistentka makléře, dnes jako vedoucí franšízanta v kanceláři RE/MAX Ambassador. Své bohaté zkušenosti s přednášením a lektorováním, i vystudované pedagogické minimum, se rozhodla zúročit i v rámci sítě RE/MAX. V roce 2013 se stala jednou z lektorek školení pro makléře Power Start, kde předává novým makléřům informace o principech a hodnotách společnosti RE/MAX a napomáhá jim s jejich vstupem do realitního světa.
Bystroňová Ivana
Lektorka
Svou pracovní kariéru zaměřila na obchod. V síťovém prodeji nebo v kreativním prostředí rádia, v bance, při práci makléře i ve vedení realitní kanceláře, vždy pracovala s lidmi. Mnoho let se věnuje svému osobnímu rozvoji, vstřebává témata, která podporují duchovní růst a inspiraci, soulad a harmonii. Velkou radost a naplnění jí přináší každý den, kdy může školit. Zaměřuje se na tréninky telefonování, osobnostní typologie nebo překonávání námitek. V rámci RE/MAX Akademie lektoruje kurzy Power Start, Realitní profesionál a Jak překonat každou námitku.
Argalášová Barbora
Lektorka
Začínala ako tréner outdoorových tréningov, prednášala na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Soft skills trénuje od roku 2001 a je tiež certifikovaným koučom. V roku 2006 začala pracovať ako manažérka predaja, kde priamo obchodovala s VIP klientmi. Od roku 2008 spolupracuje so spoločnosťou RE/MAX ako tréner, zároveň spolupracuje intenzívne na rozvoji kancelárií formou konzultácií.
Herain Miroslav
Lektor
Má středoškolské vzdělání technického směru. 15let pracoval v oblasti IT (SW development a IT services, na pozicích středního a top managementu. Pro RE/MAX pracuje od roku 2010 se zaměřením na B2B segment a nemovitosti pro podnikání. Získal certifikát Interní auditor pro ISO 9001:2008 a 14001:2004 a CRM ISO. Je majitelem kanceláře RE/MAX Comercial Group ČR a managing partner ve společnosti THE RE/MAX COLLECTION PLATINU ČR. Dále působí jako mentor a interní konzultant obchodníků vybraných kanceláří sítě RE/MAX a jako lektor kurzů RE/MAX Akademie Přípravný kurz na certifikaci CRM ISO, Developer I. a Developer II.
Holubová Václava
Lektorka
V realitách podniká již od roku 2005. O rok později nastoupila jako makléřka do sítě RE/MAX. Během roku patřila mezi nejlepší makléře kanceláře, stala se mentorem a našla smysl své práce v předávání zkušeností nováčkům. Již několik let působí jako lektor RE/MAX Akademie. Nejdříve v programu Succed, později v programu Realitní profesionál 1. Celkem prošlo jejími tréninky téměř 300 makléřů. Po celou dobu v síti RE/MAX pracuje jako aktivní makléř, aby si byla jistá, že to co učí, stále funguje, a k tomu navíc řídí 2 kanceláře RE/MAX Vision a RE/MAX Vision 2.
Janoušková Olga
Lektorka
Vystudovala vysokou školu, ale v úplně jiném oboru, než v tom, kterému se již 25 let prakticky věnuje. Pod hlavičkou RE/MAX podniká již téměř deset let, z toho jeden rok jako realitní makléř, posléze jako majitel kanceláří. Vzhledem k předchozím zkušenostem, ať už jako tisková mluvčí ministra stavebnictví či asistentka generálního ředitele velké stavební firmy nebo podnikatelka v oboru přípravy staveb, developerských projektů i jako místostarostka obce získala řadu teoretických i praktických zkušeností z problematiky, která je náplní školení Developer I. Tento kurz školí v rámci RE/MAX již více jak sedm let a za tuto dobu jím prošly desítky makléřů RE/MAX zajímajících se o příslušnou problematiku.
Bojnanská Martina
Lektorka
Po ročnom „tápaní“ v malej garážovej realitke svoju kariéru odštartovala v RE/MAX v roku 2010. Na svojej RE/MAX ceste pôsobila ako maklérka a určitú etapu aj ako riaditeľka kancelárie. V roku 2011 sa začala venovať aj školeniu maklérov a venuje sa mu dodnes. Snaží sa odovzdať začínajúcim maklérom čo najviac praktických skúseností, aby pomohla novým remaxákov čo najskôr a najefektívnejšie „naštartovať“ ich vlastný biznis.
Kiššová Nikol
Lektorka
Podniká v realitním oboru od roku 2003, kdy začínala jako realitní makléřka v Praze. Pak si založila vlastní kancelář v Kolíně a od roku 2008 je spolumajitelkou tří kanceláří RE/MAXu v Kolíně v Nymburce a v Čáslavi. Kancelář RE/MAX High Way v Kolíně patří dlouhodobě mezi nejlepší kanceláře RE/MAX v ČR. Je certifikovaným makléřem dle normy ČSN EN ISO/IEC 17024 a v současné době školí a vede lidi v realitním oboru k finanční svobodě a úspěchu. Nejen svoje, ale i makléře z ostatních kanceláří a to prostřednictvím tréninku dovedností Realitní profesionál 1.
Kunovská Monika
Lektorka
Vystudovala stavební fakultu na ČVUT. Pracuje jako projektový manažer v developerské společnosti zabývající se výstavbou nových rezidenčních a komerčních nemovitostí v hodnotách nad 100 mil. Kč. Dále je členem expertního týmu, který se specializuje na zpracování studií využitelnosti, jak rezidenčních, tak větších komerčních nemovitostí. V rámci těchto studií vyhodnocuje stávající využitelnost nemovitostí a navrhuje nové využití ve variantách dle charakteru nemovitosti, lokality a podmínek územního plánu včetně rozpočtů a vyhodnocení celkové ekonomické návratnosti a doporučení následných kroků. Pro RE/MAX vede seminář Developer II, jehož tématem je vyhodnocení reálného budoucího využití větších nemovitostí, především objektů, jejichž stávající využití není efektivní.
Marvanová Dagmar
Lektorka
Absolvovala Fakultua stavební ČVUT Praha, obor ekonomika řízení stavebnictví. V praxi prošla od učitelky Odborného stavebního učiliště Jarov - předmět ekonomika ve stavebnictví přes funkci mistra a stavbyvedoucí ve Stavebním závodu spojů až zakotvila u projekční a inženýrské činnosti ve stavebnictví. Díky dalšímu vzdělávání byla jmenována soudním znalcem z oboru Ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací Oceňování nemovitostí a najdeme ji v seznamu autorizovaných inženýrů v oboru Pozemní stavby. Od roku 2013 vede pro RE/MAX Akademii kurzy Oceňování nemovitostí a Stavební minimum.
Mašková Alena
Lektorka
Kariéru v RE/MAX nastartovala již v roce 2006. Na své remaxácké cestě působila jako makléř, manažer i majitel kanceláře. Díky svým zkušenostem z realitního světa se vedle byznysu začala věnovat roku 2008 také lektorování. Cílovou skupinou se stali realitní makléři a ti jsou dodnes Aleninou vášní, stejně jako vzdělávání sebe sama i ostatních. Dnes patří mezi její hlavní aktivity kurzy Power Start a Sales Power by Tom Ferry. Školí a trénuje makléře tak, aby je to bavilo, a aby si z tréninku odnesli motivaci a konkrétní nové dovednosti. 
Mičová Zuzana
Lektorka
V sieti RE/MAX pracuje od roku 2009. Nehnuteľnosti sú jej zákonitá voľba po predchádzajúcich skúsenostiach – pracovala na bankovom oddelení vymáhania pohľadávok z hypoték. Od roku 2010 vedie a dnes už aj vlastní jednu z úspešných bratislavských kancelárii RE/MAX Diamond. Od roku 2011 svoje nadšenie a vedomosti z tohto odvetvia podnikania posúva ako školiteľ a tréner maklérom. Teší sa z prvenstva oficiálneho certifikátu ISO, pretože skúšky urobila ako prvá maklérka na Slovensku.
Svobodová Lucie
Lektorka
Vystudovala Vysokou školu zemědělskou. Fotografování se začala věnovat až později. S cílem zdokonalit se ve svém koníčku absolvovala několik fotografických kurzů. A že to mělo smysl dokazuje získání mnoha ocenění, většinou v českých soutěžích, ale i v mezinárodní konkurenci. Její fotografie byly součástí řady individuálních i společných výstav. Z těch největších lze zmínit např. Czech Press Photo nebo Praha fotografická. Fotografování nemovitostí se začala blíže věnovat v roce 2006 s nástupem do sítě RE/MAX. Své zkušenosti z fotografování a realitního oboru předává prostřednictvím kurzů fotografování pro makléře již od roku 2011 a je ochotná v této oblasti pomoci i mimo semináře.
Tranová Šárka
Lektorka
Vystudovala Vysokou školu aplikovaného práva v Brně. V realitách působí více jak 12 let na pozicích realitní makléř, manažer kvality a oblastní manažer. Třetím rokem působí v síti RE/MAX, nově v kanceláři Ambassador na pozici realitní makléř. Má bohaté zkušenosti v lektorské činnosti - motivace makléřů, vedení týmů, realitní procesy, náběrový trénink, daňová problematika ve vztahu k nemovitostem a práce v terénu. Prioritně se však zabývá realitní činností  a proto může být přínosem pro mnohé makléře zejména v praktické oblasti. Makléři, kteří absolvovali její školení, oceňují nejen praktické znalosti a dlouholeté zkušenosti, ale i lidský přístup, empatii a pochopení s dávkou motivace.
Vyhnánková Eliška
Lektorka
Živí se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Nabízí poradenství a odborně vedená školení využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu  pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se mimo jiné starala o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí a školila. Pravidelně přednáší a publikuje na odborných serverech (TyInternety, Lupa, Mediaguru). Rozesílá také populární emailové aktuality ze světa sociálních médií, které v tuto chvíli odebírá více jak 800 zájemců.